Doradca Klienta

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

MIEJSCE PRACY: ŁÓDŹ

ZADANIA

  • Prowadzenie sprzedaży detalicznej wyrobów gotowych i towarów
  • Przestrzeganie standardów obsługi klienta detalicznego
  • Kontakty telefoniczne, e-mailowe i osobiste z klientami, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów
  • Obsługa kasy
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Wystawianie faktur, dokumentów magazynowych oraz przepustek materiałowych
  • Przyjmowanie, w systemie informatycznym, wyrobów gotowych na stan magazynu Salonu Firmowego oraz weryfikacja dowodów przyjęcia
  • Przyjmowanie dostaw oraz wydawanie towaru z magazynu

WYMAGANIA

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Dobra znajomość obsługi Ms Word, Ms Excel i Ms Outlook
  • Dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na klienta, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Mile widziane uprawnienia na wózki podnośnikowe

OFERUJEMY

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin
  • Multipakiety sportowe OK System

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting