Programista ABAP

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w okolicach Łodzi, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko SAP ABAP Developer.

Główne zadania:
  • realizacja projektów z obszaru rozwoju systemu SAP poprzez tworzenie oraz wprowadzanie nowych funkcjonalności;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • współpraca z zagraniczną jednostką w firmie;
  • testowanie nowych funkcjonalności;
  • współpraca z użytkownikami końcowymi w celu analizy wymagań dla nowych i istniejących procesów biznesowych.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu w języku ABAP;
  • bardzo dobra znajomość SAP script lub Smartforms oraz SAP Adobe Forms;
  • bardzo dobra znajomość logistycznych i produkcyjnych modułów systemu SAP (SD, MM, PP);
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę;
  • dofinansowanie dojazdów do pracy;
  • karta prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie obiadów (50%);
  • pakiet socjalny z ZFŚS.

Ostatnia aktualizacja:
08.08.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja