Staż w dziale utrzymania zakładu

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • Udział w planowaniu prac dotyczących utrzymania sprawności technicznej budynku i infrastruktury technicznej - przeglądy techniczne, inwestycje, etc.

  • Przegląd i aktualizacja dokumentacji

  • Udział w realizacji projektów optymalizacji energetycznej oraz kosztowej

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów technicznych

  • Dobra znajomość praktyczna Pakietu Office 2010 (zwłaszcza Excel)

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

  • Ogólna wiedza techniczna

  • Znajomość podstaw elektryki- mile widziana

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwości osobistego rozwoju tto nagrody!

Ostatnia aktualizacja:
05.09.2018

Branża / kategoria:
Praktyki / Staż, Serwis / Technika / Montaż