Inżynier w Dziale Kontroli Jakości

Elester-PKP Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • kontrola i uruchamianie urządzeń automatyki i sterowania
  • kontrola modułów sterowania
  • testowanie oprogramowania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość czytania schematów elektrycznych (obowiązkowe)
  • doświadczenie w uruchamianiu i kontroli urządzeń automatyki i sterowania
  • wykształcenie wyższe o specjalności: elektrotechnika, automatyka
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera umożliwiająca testowanie programów i urządzeń
  • ukierunkowanie na rozwój i doskonalenie umiejętności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników
  • prywatną opiekę medyczną

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Inżynieria