Praktykant/-ka w dziale HR

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do zadań Kandydata/Kandydatki będzie należało:

- Pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (z możliwością samodzielnego prowadzenia projektów);
- Kontakt z kandydatami i potencjalnymi pracodawcami;
- Aktualizowanie i weryfikacja bazy kandydatów;
- Przygotowywanie ogłoszeń oraz weryfikacja przesłanych aplikacji;
- Pomoc w prowadzeniu spraw kadrowych zatrudnionych pracowników tymczasowych;

Wymagania

Wymagania:

-Chęci do rozwoju w dziale HR,
-Wykształcenie minimum średnie,
-Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
-Dobrej organizacji pracy,
-Umiejętność obsługi komputera,

Oferujemy

Oferujemy:

-Możliwość bezpłatnych praktyk i zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej korporacji w branży HR,
- Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod rekrutacji,
- Pisemne referencje i potwierdzenie uzyskanych kwalifikacji w formie potwierdzenia odbycia praktyk

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji. Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ostatnia aktualizacja:
07.05.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż