Praktykant w obszarze programowania

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Główne zadania praktykanta:

  • Implementacja, dokumentowanie, testowanie wybranych funkcjonalności złożonych systemów informatycznych

  • Udział w przygotowaniach procesów wdrażania i aktualizacji systemów informatycznych

  • Pomoc w diagnostyce i usuwaniu usterek

  • Przeprowadzanie testów jednostkowych

  • Zdobywanie wiedzy od doświadczonych kolegów

Wymagania

Profil praktykanta:

  • Podstawowa znajomość co najmniej jednego z wybranych języków programowania:

  • C/C++, Java, Perl, PHP,.NET/C#, Python, Ruby, bash/ksh

  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL

  • Mile widziana znajomość systemów operacyjnych Unix/Linux

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • Dyspozycyjność w trakcie odbywania praktyki (min. 24 godziny w tygodniu)

Oferujemy

Korzyści z odbycia praktyk w Accenture:

  • Doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie, przy realizacji projektu dla jednego z naszych zagranicznych klientów

  • Opieka doświadczonego mentora podczas trwania praktyki

  • Płatne, 3 miesięczne praktyki z możliwością nawiązania dłuższej współpracy z Accenture

  • Doskonała atmosfera pracy

  • Imprezy integracyjne organizowane kilka razy w roku

Ostatnia aktualizacja:
19.10.2017

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Praktyki / Staż