Referent ds. zasobów ludzkich / Specjalista ds. rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Koordynacja procesów i samodzielne prowadzenie rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych

  • Współpraca i wsparcie kadry kierowniczej w zakresie prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy tymczasowej

  • Wsparcie operacyjne przy organizacji spotkań z kandydatami

  • Prowadzenie niezbędnych statystyk i raportów z realizowanych procesów rekrutacji

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług pracy tymczasowej

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, analiz, sprawozdań dotyczących stanu i poziomu zatrudnienia personelu tymczasowego

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w realizacji projektów rekrutacji personelu tymczasowego

  • Praktyczna znajomość przepisów o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

  • Bardzo dobra znajomość programu Ms Excel - warunek konieczny

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę pełną wyzwań

  • Możliwość rozwoju i ukształtowania swojej ścieżki kariery zawodowej

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi

Ostatnia aktualizacja:
07.05.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry