Pracownik Magazynu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • kompletacja zamówień za pomocą wózka widłowego (wysoki skład),

  • wykładanie towaru na półki,

  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania i uprawnienia do prowadzenia wózków jezdnych (preferowane: wraz z egzaminem kwalifikacyjnym UDT),

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dokładności, sumienności i rzetelności,

  • umiejętności szybkiego uczenia się,

  • gotowości do pracy 3 zmianowej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • kompleksowy program wprowadzający do firmy,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w projektach i szkoleniach,

  • pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi,

  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport).

Ostatnia aktualizacja:
11.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna