Kierownik Sklepu/ Zastępca Kierownika Sklepu

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Nadzór, motywowanie i organizacja pracy całego zespołu

  • Zarządzanie sklepem i dbanie o wysoki poziom ekspozycji zgodny ze standardami firmy

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę

Wymagania

  • Doświadczenie w handlu oraz predyspozycje do zarządzania sklepem

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i kreatywność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z motywacyjnym systemem wynagrodzeń

  • Interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2016

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta