Kierownik Działu Rozwoju

HR Wise Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu w zakresie realizowanych projektów,

  • Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do nowych i istniejących produktów,

  • Zwiększanie jakości wytwarzanych produktów oraz poprawa efektywności procesów wytwarzania poprzez tworzenie i wdrażanie zmian technologicznych,

  • Kontrola tworzenia dokumentacji technicznej zgodnej z wewnętrznymi procedurami oraz normami krajowymi i międzynarodowymi,

  • Nadzór nad działaniami związanymi z rejestracją patentową produktów.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika, Budowa Maszyn),

  • Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wiedza w zakresie materiałoznawstwa oraz technologii wytwarzania,

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2),

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,

  • Pomysłowość, innowacyjność, duża determinacja do działania oraz otwartość na zmiany.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych projektach,

  • Możliwość tworzenia nowych rozwiązań technologicznych, dzięki którym stworzone przez Ciebie produkty stają się pionierami na rynku,

  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia,

  • Pracę w okolicach Łodzi,

  • Dodatkowy pakiet benefitów: Telefon służbowy, laptop, karta sportowa, pakiet medyczny.

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Badania i rozwój, Doradztwo / Konsulting, Serwis / Technika / Montaż