Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn

  • diagnozowanie i ocena przyczyn usterek technicznych

  • naprawa maszyn, usuwanie zakłóceń w danym obszarze produkcyjnym

  • wymiana części eksploatacyjnych

  • prowadzenie przeglądów okresowych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - elektryczne, mechaniczne lub elektroniczne

  • min. rok doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku

  • znajomość sterowników PLC

  • umiejętność posługiwania się rozwiniętymi schematami elektrycznymi

  • uprawnienia SEP do 1KV

  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w równoważnym czasie pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta)

  • zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie mailowo poprzez portal HRLINK lub osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi.

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż