Specjalista/Inspektor BHP i ppoż.

Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.

Zadania

• realizowanie zadań służby BHP wynikających z przepisów prawnych

• promowanie prewencyjnego podejścia do BHP, inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy

• nadzorowanie kwestii związanych z ochroną przeciwpożarową

• udział w audytach wewnętrznych, przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

• współudział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych procedur oraz instrukcji

• przeprowadzanie szkoleń BHP

• raportowanie wyników pracy, opracowywanie okresowych sprawozdań i analiz, prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z BHP

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe – bezpieczeństwo i higiena pracy

• praktyczna znajomość aktualnych przepisów BHP

• umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office

• zdolności analityczne

• dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność i samodzielność

• zdolności interpersonalne

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

• mile widziane uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

Oferujemy

• umowę o pracę

• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
BHP / Ochrona środowiska