Kierownik Działu Dystrybucji

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Rzgów

Opis stanowiska

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • nadzór nad procesem dostaw, składowania i przygotowania zamówień w centrum dystrybucji

  • zarządzanie magazynem dystrybucyjnym FMCG

  • współpraca z firmami transportowymi

  • odpowiedzialność za realizację budżetu

  • profesjonalne zarządzanie zespołem

  • kontrola zamówień towaru u dostawców

  • nadzór nad realizacją kluczowych wskaźników operacyjnych

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • zapewnienie celów operacyjnych w obszarze magazynowania i dystrybucji

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: logistyka)

  • doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym centrum dystrybucji

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze logistyki lub dystrybucji

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem na stanowisku kierowniczym

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)

  • umiejętność współpracy z klientem w zakresie realizacji zamówień

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

Mamy Ci do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju w jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group)

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, pakiet prywatnej opieki medycznej)

  • duży zakres samodzielności oraz przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
11.08.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta