Koordynator ds. uruchomienia kierunku Inżynieria materiałowa

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Opis stanowiska

  • Aktywna rekrutacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem postępowania kwalifikacyjnego kandydatów na studia

  • Udział w akcjach promocyjnych i rekrutacyjnych,

  • Nawiązywanie współpracy z pracownikami dydaktycznymi,

  • Stały nadzór nad terminowością zaplanowanych spotkań,

  • Udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Uczelni,

  • Budowanie bazy kontaktów i interesariuszy

Wymagania

  • Doświadczenie w szkolnictwie wyższym lub w biznesie (firma szkoleniowa) w zakresie kreowania i sprzedaży produktów edukacyjnych

  • Wykształcenie w stopniu doktora

  • Silna motywacja do pracy i samodzielność w działaniu

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej

  • Zdolności organizacyjne, terminowość i dokładność

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych

  • Motywującą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju osobistego

  • Samodzielność działania i możliwość realizacji własnych pomysłów/projektów

Ostatnia aktualizacja:
14.01.2017

Doradztwo / Konsulting, Edukacja / Nauka / Szkolenia, Kadra zarządzająca