Java Software Engineer

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Czym się będziesz zajmować:

  • Rozwojem i utrzymaniem aplikacji z wykorzystaniem Java i WebServices

  • Przygotowaniem konfiguracji aplikacji z wykorzystaniem XML i SQL

  • Pracą z wykorzystaniem narzędzi DevOps (Jira, Jenkins, Ansible, Git, IntelliJ)

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia w programowaniu Java i znajomość XML

  • Umiejętności pracy z systemami kontroli wersji

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na pracę z dokumentacją techniczną oraz codzienną komunikację

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami typu Jira, Bitbucket/Git, Jenkins

  • Znajomość SQL

Oferujemy

Co możemy Ci zapewnić?

  • Pracę w jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji – dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Ostatnia aktualizacja:
08.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie