Serwisant sprzętu elektronicznego

PPT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona jako pracownik serwisu będzie odpowiedzialna za diagnozowanie usterek, testowanie, naprawę, inspekcję wizualną oraz za wymianę komponentów elektronicznych w różnego rodzaju sprzętach RTV.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość budowy sprzętów elektronicznych (Telefony Komórkowe, Drobny Sprzęt RTV/AGD)

  • wiedza z zakresu elektroniki

  • umiejętność lutowania

  • chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • praca w systemie 1 (8-16) lub 2 zmianowym (6-14,14-22)

  • zdobywanie cennych doświadczeń

  • wdrożenie stanowiskowe

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • w pełni wyposażone, nowoczesne stanowiska pracy

Ostatnia aktualizacja:
08.02.2017

Branża / kategoria:
Energetyka / Elektronika, Serwis / Technika / Montaż