Koordynator pracowników tymczasowych

Work Service S.A.

Łódź Pabianice Tomaszów Mazowiecki Opoczno Piotrków Trybunalski

Zadania na stanowisku:

  • rekrutacja pracowników tymczasowych
  • wdrażanie nowych pracowników do pracy
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji personalnej
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • organizacja i kontrola pracy zatrudnionych pracowników
  • przygotowywanie raportów, zestawień
  • reprezentowanie firmy w relacjach z Klientami

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • praktycznej znajomości technik rekrutacji
  • umiejętności budowania relacji z Klientem
  • znajomości pakietu MS Office
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • zaangażowania i dużej motywacji do pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego
  • oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Human Resources