Product Manager - IT company

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, globalnego lidera w branży IT, poszukuje kandydatów ma stanowisko Specjalista ds. rozwoju produktu - branża IT.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • opracowywanie oraz wdrażanie stategii nowych produktów i usług firmy z zakresu oprogramowania, sprzętu oraz infrastruktury,
  • wsparcie dla zespołu marketingu,
  • udoskonalenie istniejących produktów,
  • badania potrzeb i satysfakcji klienta,
  • współpraca z zespołem sprzedaży.

Wymagania

  • m.in. 2-letnie doświadczenie w branży IT oraz środowisku międzynarodowym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach;
  • pakiet benefitów;
  • szkolenia.

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2016

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Marketing / Reklama / PR