Księgowa/-y GL z j. niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego centrum SSC w Łodzi, w związku z rozwojem poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Księgowej/-go ze znajomością języka niemieckiego w Dziale Księgi Głównej.

Zakres zadań:
  • wykonywanie księgowań w księdze głównej.
  • uzgadnianie sald księgi głównej.
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca.
  • udział w projektach usprawniających proces księgowy.

Wymagania

  • doświadczenie w księgowości GL w międzynarodowej firmie.
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
  • znajomość systemu SAP.
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.
  • system wewnętrznych szkoleń (w tym szkolenia językowe).
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • stabilne zatrudnienie i elastyczne godziny pracy.
  • miejsce pracy: nowoczesny biurowiec w centrum Łodzi.

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2016

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki