Praktykant/ka w Dziale Realizacji Zamówień

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Praktykant/ka w Dziale Realizacji Zamówień.

Zadania:

- Kompletowanie dokumentacji (wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów) WDT;
- Tworzenie raportów;
- Fakturowanie;
- Wsparcie w tworzeniu kredyt not.
Wymagania:

- Studenci kierunków Logistyka lub pokrewne;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Znajomość zagadnień związanych z logistyką w szczególności realizacji zamówień i transportu;
- Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu;
- Umiejętność pracy w grupie, dokładność, łatwość przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

- 3 – miesięczne płatne praktyki w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
- Zapoznanie się z narzędziem SAP;
- Poznanie procesu realizacji zamówień i transportu w fabryce;
- Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Praktyki / Staże

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Logistyka