Junior Kierownik Grupy

Aviva Sp. z o.o..

Łódź Zgierz Ozorków Zduńska Wola

Opis stanowiska

AVIVA poszukuje osób na stanowisko "JUNIOR KIEROWNIK GRUPY".

Jeśli czujesz, że kierowanie Zespołem nie sprawi Ci problemu zgłoś się do Nas!!!

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta;

  • nastawienia na działanie, aktywność;

  • systematyczności i wytrwałości;

  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych;

  • zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się;

  • prowadzenia działalności gospodarczej lub chęci do jej otwarcia.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • elastyczny czas pracy;

  • atrakcyjną ścieżkę kariery i system szkoleń;

  • przyjazną atmosferę współpracy w Zespole.

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2017

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia