Specjalista ds. Sprzedaży

Nationale-Nederlanden

Koluszki Pabianice Sieradz Brzeziny Zgierz

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie?

  • aktywne docieranie i pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych

  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Wymagania

Aby do nas dołączyć, musisz posiadać:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność, zaangażowanie

  • zorientowanie na cel i Klienta

  • zainteresowanie tematyką finansową.

Oferujemy

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczność w wyborze rodzaju umowy

  • dodatkowe benefity od początku współpracy

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów

  • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego.

Ostatnia aktualizacja:
08.10.2017

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia