Dyrektor ds. kształcenia - rekrutacja online

Gi Group Sp. z o.o.

Dla sieci szkół policealnych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:

  • Nadzór nad rejestracją nowych szkół i kierunków kształcenia oraz nad formalno-prawną poprawnością całego procesu
  • Nadzór nad zgodną z wymogami prawa oświatowego i wewnętrznymi standardami organizacji procesu kształcenia w zarządzanych szkołach
  • Opracowanie koncepcji i wdrożenie jakościowych standardów prowadzenia kształcenia
  • Nadzór nad istniejącą bazą dydaktyczną oraz tworzenie i wdrożenie polityki zarządzania bazą dydaktyczną w ramach przyznanych budżetów
  • Dbanie o prawidłowe wdrożenie istniejących programów nauczania i opracowywanie nowych
  • Kontrola prawidłowości funkcjonowania szkół w aspekcie dydaktycznym pod kątem wymogów nakładanych przez prawo oświatowe i zewnętrzne instytucje w kontekście wewnętrznej polityki
  • Bieżące zarządzanie i dbałość o rozwój zespołu działu kształcenia
  • Bieżące wsparcia kadry dydaktycznej (pracowników szkół)

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w firmie o rozproszonej strukturze organizacyjnej, mile widziane w obszarze zarządzania placówkami oświatowymi
  • Wykształcenie wyższe, preferowani absolwenci zarządzania oświatą
  • Praktyczna znajomość prawa oświatowego
  • Umiejętność współpracy z instytucjami publicznymi
  • Umiejętność realizacji celów w oparciu o założony budżet
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i prowadzenia negocjacji

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu sportowego oraz prywatnej opieki medycznej na bardzo atrakcyjnych warunkach
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wykazania się inicjatywą
  • Pracę w zespole ekspertów w dziedzinie kształcenia policealnego dla dorosłych

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Edukacja / Szkolenia