Specjalista ds. administracji bankowej

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy, posiadającej swój oddział w Łodzi, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalista ds. administracji bankowej

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za weryfikację i monitoring operacji finansowych w celu przeciwdziałania przestępstwom finansowym.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci kierunków: administracja, zarządzanie, ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Pakiet benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karty upominowe, dofinansowanie do wczasów, bonus świąteczny, premia roczna)
Praca w międzynarodowym środowisku
  • Praca w nowym biurowcu w centrum Łodzi

Ostatnia aktualizacja:
23.07.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość