Pracownik pomocniczy na produkcji

KS Service

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • ustawianie pustych, plastikowych opakowań na taśmie

  • zdejmowanie napełnionych, plastikowych opakowań polietylenowych z taśmy

  • transportowanie opakowań zbiorczych

  • inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

Wymagania

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie dwuzmianowym

  • dyspozycyjność od zaraz

  • dobra organizacja pracy własnej

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym

Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 13 złotych brutto

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ostatnia aktualizacja:
06.05.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna