Specjalista IT

MOTOKARIERA S.C.

Stryków Łódź

Opis stanowiska

Najważniejsze zadania:

  • Zarządzanie środowiskiem wirtualnym VMWare o wysokiej dostępności (HA)

  • Zarządzanie serwerami Windows (2003- 2016)

  • Zarządzanie bazami danych MS SQL

  • Zarządzanie serwerami Linux (Ubuntu, CentOS)

  • Zarządzanie Active Directory

  • Zarządzanie usługami DHCP, DNS,WSUS,IIS

  • Monitorowanie infrastruktury IT

  • Prowadzenie dokumentacji środowiska

Wymagania

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości administracji środowiskiem Windows Server

  • Bardzo dobrej znajomości rozwiązań VMWare oraz administracji tym środowiskiem

  • Dobrej znajomość Linux oraz administracji tym środowiskiem

  • Dobrej znajomości sieci IPv4 (adresacja, DHCP, DNS, routing, firewall)

  • Bardzo dobrej znajomości środowiska Microsoft Active Directory

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie conajmniej średniozaawansowanym

  • Umiejętności analitycznego myślenia i diagnozowania problemów

  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ciekawe wyzwania zawodowe wynikające ze stałego rozwoju firmy

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Opiekę medyczną

  • Dostęp do kart sportowych

Ostatnia aktualizacja:
19.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja