Handlowiec - systemy alarmowe, telewizja przemysłowa

REKRUTACJE.COM.PL

Opis stanowiska

Handlowiec będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów w postaci instalatorów i budowanie relacji z nimi, współpracę z Zarządem i dostawcami, nadzór nad realizacją logistyczną inwestycji i obiorem jakościowym, nad obiegiem dokumentacji handlowej.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług związanych z branżą automatyki budynku

  • Nastawienie na cele, osobowość lidera, zdolności organizacyjne, motywacja do pracy

  • Umiejętność obsługi komputera i nowoczesnych technik biurowych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Ostatnia aktualizacja:
21.05.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja