Pracownik do działu rekrutacji

KS Service

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych

  • obsługa systemu kadrowo - płacowego w wyznaczonym obszarze

  • wsparcie innych rekruterów w prowadzonych projektach

  • redagowanie ogłoszeń o pracę

Wymagania

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale rekrutacji

  • prawo jazdy kategorii B

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ostatnia aktualizacja:
27.05.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry