Asystent / Asystentka – Praktykant / Praktykantka w dziale Rekrutacji

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wsparcie administracyjne procesów rekrutacyjnych;

  • Wprowadzanie danych i ich aktualizacja w systemach i narzędziach HR;

  • Dbanie o właściwy przepływ informacji i dokumentów w procesie rekrutacji;

  • Wsparcie w procesie selekcji telefonicznej kandydatów;

  • Umawianie kandydatów na interview;

  • Przygotowanie raportów;

  • Administracja procesu publikacji ogłoszeń na portalach pracy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Statusu studenta IV/V roku studiów magisterskich;

  • Zainteresowania tematyką rekrutacji i selekcji oraz chęci rozwoju w tym obszarze;

  • Otwartości na pracę z ludźmi i nowe wyzwania;

  • Pozytywnego nastawienia oraz umiejętności pracy w zespole;

  • Kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów;

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dyspozycyjności w wymiarze 100h miesięcznie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Udział w płatnej praktyce na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia;

  • Możliwość zaliczenia obligatoryjnych praktyk psychologicznych, na specjalności doradztwo zawodowe i organizacja;

  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym, międzynarodowym, dynamicznym środowisku;

  • Możliwość dołączenia do zespołu profesjonalistów w dziale rekrutacji międzynarodowej firmy konsultingowej.

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Administracja biurowa, Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż