Koordynator projektu

Kompass Consulting

W związku z realizacją projektów unijnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • zarządzanie biurem projektowym,
  • koordynacja grupy trenerów interpersonalnych,
  • nadzór nad realizacją projektów szkoleniowo-doradczych,
  • zarządzanie pracą zespołu projektowego w tym: rekrutacja pracowników, delegowanie zadań, rozliczenie z osiąganych efektów,
  • realizacja projektów zgodnie z wymogami,
  • monitorowanie, nadzór i kontrola postępów realizacji projektów,
  • monitorowanie wydatków ponoszonych w okresie realizacji projektu pod kątem ich zgodności z przyjętym budżetem,
  • odpowiedzialność za dokumentację związaną z projektem,
  • współpraca z wykonawcami, zleceniobiorcami,
  • niezwłoczne podejmowanie stosownych działań w zakresie opiniowania płatności,
  • wprowadzanie zmian w projektach w odpowiedzi na zapotrzebowanie odbiorców projektu,
  • negocjowanie budżetów z instytucjami pośredniczącymi będącymi jednostkami państwowymi.

wykształcenie wyższe, minimum 2 lata doświadczenia w koordynacji projektów unijnych, znajomość rynku szkoleniowego, znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy 2013-2017 oraz 2014-2020, bardzo dobra znajomość MS Office, odpowiedzialność, umiejętność zarządzania zespołem pracowników, sumienność, skrupulatność, czynne prawo jazdy kat. B, doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi.   Oferujemy: pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w młodym i ambitnym zespole, jasną ścieżkę rozwoju kariery w ramach firmy, możliwość rozwoju osobistego, edukacji, szkoleń itp. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.   Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kompass Consulting Buczkowski Maciej z siedzibą w ul. Rokietnicka 15,62-080 Tarnowo Podgórne zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.   Informujemy, że Administratorem danych jest Kompass Consulting Buczkowski Maciej z siedzibą w 62-080 Tarnowie Podgórnym przy ul. Rokietnickiej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Edukacja / Szkolenia