Manager ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej Firmy z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników.

Zakres zadań:
  • pełnienie roli eksperta w obszarze rozwoju i szkoleń dla wszystkich linii biznesowych w ramach łódzkiej jednostki.
  • diagnoza potrzeb rozwojowych i szkoleniowych.
  • przygotowanie i wdrożenie rocznego planu szkoleń we współpracy z kadrą kierowniczą.
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem trenerów i koordynatorów.
  • stworzenie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) odzwierciedlających potrzeby biznesu w obszarze rozwoju i szkoleń; cykliczne raportowanie wskaźników.
  • udział i wsparcie procesu planowania sukcesji.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze szkoleń i rozwoju pracowników zdobyte w międzynarodowej organizacji.
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami z obszaru HR.
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2017

Branża / kategoria:
Edukacja / Nauka / Szkolenia, Human Resources / Kadry