Account Manager

Dimotrans Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie klientów,

  • nawiązywanie i budowanie stałych relacji handlowych z klientami,

  • realizowanie planów sprzedaży,

  • bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży,

  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziany niemiecki),

  • gotowość do odbywania podróży służbowych po kraju,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • zdolności negocjacyjne,

  • wysokie zaangażowanie zorientowane na wynik, operatywność i motywacja,

  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy

  • samochód służbowy, telefon,

  • stałe wynagrodzenie plus premia w zależności od osiąganych wyników,

  • karty Multisport,

  • umowę na czas nieokreślony,

  • praca w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet relokacyjny.

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2017

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja