Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów maszyn przędzalniczych oraz oprzyrządowania zgodnie z harmonogramem

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne dla remontowanych maszyn

  • prowadzenie dokumentacji interwencji na maszynach

Wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w systemie 3-zmianowym

  • odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy

  • pracę NA STAŁE - po 3 miesiącach zatrudnienie BEZPOŚREDNIO przez naszego Klienta

  • możliwość awansu finansowego

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie 3-zmianowym (5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal HRLINK lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134)

Ostatnia aktualizacja:
21.01.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Transport / Spedycja