Sales Consultant / Sprzedawca w sklepie jubilerskim – Manufaktura – 1/2 etatu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zadania:

  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami sklepu
  • Udział w przygotowaniach i realizacji akcji promocyjnych
  • Sprzedaż produktów oferowanych w sklepie, realizacja celów sprzedażowych
  • Dbanie o wizerunek i estetykę marki oraz sklepu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży marki premium lub w branży biżuteryjnej)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność w kilka pełnych dni w tygodniu (pn - nd)
  • Nienaganna kultura osobista
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność koncentracji na Kliencie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Możliwość dopasowania grafiku do studiów lub innych obowiązków
  • Zniżki na asortyment dostępny w sklepie
  • Wstępne szkolenie stanowiskowe, sprzedażowe

Numer referencyjny: DS/13/2019/SCS

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Niepełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Obsługa klienta