Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

• Profesjonalna obsługa klientów w salonie
• Analizowanie potrzeb klientów w celu dostosowania produktów
• Aktywna sprzedaż produktów bankowych (karty kredytowe, rachunki oszczędnościowe, pożyczki, itp.)
• Realizacja celów sprzedażowych
• Budowanie długofalowych relacji z klientem

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej
• Zorientowanie na klienta
• Komunikatywność
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
• Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
• Możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży

Ostatnia aktualizacja:
16.01.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta