Przedstawiciel Handlowy / Specjalista ds. Sprzedaży - Media Reklamowe Viscom

Europapier Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • osiąganie założonego poziomu rentowności sprzedaży, wolumenu oraz masy marży

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami na powierzonym terytorium

  • dbałość o odpowiedni poziom satysfakcji klientów ze współpracy

  • bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

  • zbieranie i raportowanie informacji o potrzebach klientów w zakresie produktów i usług oraz sytuacji rynkowej zgodnie z wymogami firmy

  • analizowanie wyników sprzedaży i możliwości rozwoju rynku

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu oferowanych produktów

  • utrzymywanie ustalonego poziomu należności klientów

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży materiałów do wydruków wielkoformatowych

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne albo handlowe

  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Excel, Word, Power Point)

  • wysokie zdolności organizacyjne

  • gotowość do podróży służbowych

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

Poszukujemy Kandydatów samodzielnych i odpowiedzialnych, wysoce zmotywowanych, zorientowanych na klienta oraz dążących do sukcesu.

Oferujemy

  • ciekawą i ambitną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • korzystne warunki pracy

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta