Młodszy Programista C++

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kodowanie i testowanie  modułów  programu w celu spełnienia wymagań projektowych;  wsparcie w projektowaniu rozwiązań;

  • Wsparcie podczas integracji technicznych i aplikacyjnych komponentów w celu spełnienia wymagań biznesowych;

  • Utrzymanie i naprawa aplikacji zgodnie ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną: wsparcie użytkownika;

  • Praca w ciekawych projektach dla największych firm branży finansowej, telekomunikacyjnej, sprzedaży detalicznej i innych.

Wymagania

Kwalifikacje:

  • Praktyczna umiejętność programowania w języku C++;

  • Znajomość języka zapytań SQL; mile widziana znajomość PL –SQL i baz danych Oracle;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Gotowość uczenia się nowych technologii i języków programowania;

  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku;

  • Opiekę Career Cancelor'a i wsparcie w osiąganiu zawodowych celów;

  • Szkolenia techniczne, dostęp do bazy zaawansowanej wiedzy oraz możliwość kontaktu z ekspertami z różnych krajów;

  • Możliwość współpracy z globalnymi klientami w dużych, międzynarodowych projektach;

  • Przyjazne środowisko pracy, wydarzenia integracyjne, możliwość uczestnictwa w wielu dodatkowych aktywnościach;

  • Konkurencyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, bony lunchowe, pakiety sportowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold;

  • Bonus relokacyjny.

Ostatnia aktualizacja:
22.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie