PIELĘGNIARKA

Centralna Baza Ofert Pracy

Sieradz

Numer oferty: StPr/19/0102

Obowiązki:

Troskliwa, profesjonalna opieka pielęgniarska nad Mieszkańcami. Wykonywanie zaleceń lekarskich dotyczących zabiegów i podawania leków. Właściwe przechowywanie i dozowanie leków. Prowadzenie dokumentacji w zakresie prawidłowej gospodarki lekami.Pomoc przy wizytach lekarskich. Prowadzenie dokumentacji Pierwszego Kontaktu i udział w zespołach terapeutyczno - opiekuńczych. Ustalanie indywidualnego planu pielęgnacji. Czuwanie nad bezpieczeństwem Mieszkańców.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo wykonywania zawodu

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU Praca zmianowa w godzinach: 7-19 i 19-7

Miejsce pracy: Armii Krajowej 34, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wynagrodzenie brutto: od 2 540 PLN

Osoba do kontaktu: GRAŻYNA BOCZKOWSKA

Email: kadry@dpssieradz.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna