Praktykant w obszarze kampanii bezpośrednich i rozwoju CRM

mBank S.A.

Opis stanowiska

Będziesz miał/a okazję:

  • Przygotowywać raporty na bazie danych z systemu CRM

  • Analizować dane sprzedażowe

  • Tworzyć kampanie marketingowe

  • Wspierać zespół przy projektach z zakresu rozwoju danych

Wymagania

Jeśli odnajdujesz się w SQL i chcesz zdobyć praktyczną wiedzę o procesach bankowych to być może czekamy właśnie na Ciebie. Oczekujemy:

  • Wykształcenia, bądź statusu studenta w kierunkach informatyka, ekonometria lub bankowość

  • Mile widziana będzie wiedza z zakresu bankowości i informatyki

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Excel i SQL

  • Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowania

  • Chęci do nauki

  • Chęci do poznania systemów i procesów bankowych

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej

  • Możliwość poznania systemów bankowych

  • Pracę z systemem CRM

  • Zapoznanie się z systemem raportowym

  • Umiejętność przygotowywania analiz i prezentacji

  • Zdobycie umiejętności przygotowywania wymagań/specyfikacji dla zespołów IT

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2017

Administracja biurowa, Informatyka / Administracja, Praktyki / Staż