Operator Wsparcia Produkcji

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska:

  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, raportowanie uwag i niezgodności,
  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania,
  • dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych.

Wymagania:

  • zaangażowanie,
  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • opiekę koonrdynatora,
  • odzież roboczą.

Dołącz do nas już dziś!

Nie wysyłaj CV! Wystarczy tylko Twój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą.

Zachęcam również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja