Starszy Specjalista ds. wyceny ryzyka kredytowego, pion ryzyka

mBank S.A.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Kalkulacja wyceny ryzyka kredytowego

  • Przygotowywanie analiz i raportów wspierających zarządzanie rezerwami przy pomocy narzędzi informatycznych (SAS, SQL, MS Excel, MS Access)

  • Przygotowywania prezentacji na potrzeby zarządcze

  • Prowadzenie projektów regulacyjnych

  • Zarządzanie narzędziem informatycznym przeznaczonym do kalkulacji rezerw – tworzenie wymagań, optymalizacja rozwiązań i procesów, testy

  • Przygotowywanie badań i ankiet na potrzeby Nadzorcy

Wymagania

Masz to COŚ?

  • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz/raportów na dużych zbiorach danych przy użyciu narzędzi informatycznych

  • Doświadczenie pracy zdobyte w jednostkach zarządzania ryzykiem

  • Masz wiedzę z zakesu bankowości i regulacji nadzorczych

  • Znasz narzędzia przetwarzania danych (SAS – 4GL lub SQL)

  • Swobodnie pracujesz z aplikacjami MS Office (Power Point, MS Excel, MS Word)

  • Komunikujesz się w j. angielskim

  • Lubisz pracę z ludźmi, dzielić się swoją widzą oraz pomysłami, czerpiesz z doświadczenia innych

  • Pracujesz z zaangażowaniem i odpowiedzialnością

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki