.NET Developer

New-Invest

Wymagania

Wynagrodzenie: 7 000 – 10 000 netto B2B, w zależności od doświadczenia.

Przyjazny proces rekrutacji: weryfikacja profilu►krótkie zadanie, które pokaże jak widzisz prosty i przejrzysty kod►spotkanie z firmą►konstruktywna odpowiedź zwrotna- pozytywna lub negatywna.

W trakcie całego procesu będziesz informowany na bieżąco przez wydelegowanego rekrutera.

Kim jesteśmy?

New-Invest, to prężnie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia złożona z ambitnych i profesjonalnych rekruterów, dla których najważniejszy jest człowiek. Każdy z nas pełni wiele funkcji począwszy od researchera, przez head huntera, aż do key account mangaera. Każdy klient i każdy kandydat zasługuje na indywidualne podejście i osobę, która rozumie potrzeby partnerów z którymi pracuje.

Kim jest nasz klient?

firma technologiczna rozwijająca własne rozwiązania informatyczne dla dużych klientów z sektora finansowego oraz telekomunikacji. Oferuje narzędzia wspierające Klientów w obsłudze incydentów bezpieczeństwa, analizy ryzyka i cyberbezpieczeństwa. Rozwiązania firmy oparte są o najnowsze technologie firmy Microsoft, między innymi chmurę MS Azure. Klient rozwija własną platformą, nie jest to projekt custom development. Jeśli chcesz być częścią rozwijającej się firmy i tworzyć doceniony na rynku produkt, zapoznaj się z poniższymi wymaganiami.

Oczekiwania:

  • Znajomość technologii: ASP.NET / MVC / AngularJS / SQL / CSS / C# / JavaScript / HTML.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu przy użyciu technologii .NET.

  • Znajomość języka angielskiego (międzynarodowy zespół).

Mile widziane:

  • Znajomość usług chmurowych MS Azure.

  • Znajomość .NET Core, ASP.NET Core and EF Core.

Wykorzystywane narzędzia i metodyka:

  • Team City Cl, BitBucket, GIT, TS, Scrum

Obowiązki:

  • Praca w zespole programistów.

  • Projektowanie i rozwijanie nowych funkcji platformy.

  • Stabilizacja istniejącego oprogramowania.

Oferujemy:

  • Przypisany opiekun merytoryczny, wsparcie w wyznaczaniu i osiąganiu celów zawodowych.

  • Rozwój wraz z ewolucją firmy i zespołu.

  • Luźną i przyjazną atmosferę.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów/projektów i wsparcie firmy w twojej kreatywności.

  • Dostęp do wiedzy/szkoleń w zakresie najnowszych technologii związanych z Chmurą.

  • Szkolenia i certyfikacja Microsoft.

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie