Program stażowy Idea Hub

Idea Bank S.A.

Opis stanowiska

Jak to działa w Idea Hub?

  • Z nami masz umowę o pracę od samego początku, a po 6 miesiącach jeszcze więcej kasy w portfelu!

  • Pracujesz w zespole pozytywnie zakręconych ludzi, a w dodatku ekspertów w swojej dziedzinie, którzy powiedzą Ci jak osiągnąć sukces,

  • Masz u nas bezpłatną ścieżkę szkoleń i dowiesz się jak być przedsiębiorczym,

  • I najważniejsze: możesz z nami zostać i po 12 m-cach awansować na w pełni samodzielne stanowisko Bankiera

Wymagania

Jeśli zatem:

  • Przyswajasz wiedzę w trybie TURBO,

  • Masz MEGA motywację do pracy z klientem,

  • Jesteś SUPERkomunikatywny,

  • Masz GIGAntyczne zaangażowanie,

  • I jesteś gotowy na pracę w pełnym wymiarze…

Ostatnia aktualizacja:
26.12.2016

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Praktyki / Staż