Kierownik Kontraktu

MURAPOL S.A.

Wymagania

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę multisport

Opis stanowiska:

  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem

  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami;

  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy

  • uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji;

  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego

Wymagania:

  • doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych – warunek konieczny,

  • znajomość procesów formalno – prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany,

  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,

  • umiejętność wyznaczania priorytetów,

Ostatnia aktualizacja:
08.02.2017

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca