Programista

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów informatycznych z zakresu oprogramowania wspomagającego procesy produkcyjne, w tym w szczególności:

    • Aktywne uczestnictwo w analizie potrzeb kierowników produkcji pod względem nowego oprogramowania

    • Proponowanie rozwiązań najbardziej adekwatnych do potrzeb produkcji

    • Projektowanie i programowanie aplikacji wspomagających proces produkcyjny we współpracy z zagranicznymi oddziałami firmy.

    • Proponowanie usprawnień w celu poprawy jakości oprogramowania

    • Wsparcie techniczne podczas wdrażania nowych funkcjonalności

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów użytkowników z oprogramowaniem

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność programowania

  • Znajomość MSSQL, HFSQL

  • Zdolności analityczne

  • Zdolności interpersonalne potrzebne do współpracy z nietechniczną częścią zespołu

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i rozwiązywania złożonych problemów

  • Wykształcenie wyższe (techniczne) lub studenci ostatniego roku

  • Mile widziana znajomość SharePoint

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego

  • Umiejętność dokumentowania kodu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Samodzielne prowadzenie projektów informatycznych

  • Naukę nowych narzędzi informatycznych

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach

  • Pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
26.05.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie