Pracownik Działu Kreatywnego

Ameet Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Tworzenie konceptów książek

  • Opracowanie treści zdań i tekstów do książek

  • Udział w tworzeniu i realizacji planów wydawniczych.

Wymagania

Poszukujemy osoby kreatywnej, która:

  • Ma głowę pełną pomysłów, myśli nieszablonowo, lubi pracować w grupie, posiada zmysł plastyczny

  • Potrafi tworzyć zadania, gry, quizy i zabawne teksty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

  • Rozumie dziecięcy świat, ma doświadczenie w pracy z dziećmi (dodatkowy atut)

  • Zna język angielski w stopniu średniozaawansowanym.

Oferujemy

  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą

  • Szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku pracy

  • Udział w szkoleniach (m.in. zajęcia z języka angielskiego)

  • Praca w jednym z wiodących wydawnictw książek dla dzieci

  • Możliwość współpracy z dużymi, rozpoznawalnymi markami takimi jak: The Walt Disney Company, The LEGO Group

  • Praca w środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu

Ostatnia aktualizacja:
03.06.2017

Edukacja / Nauka / Szkolenia, Grafika / Fotografia / Kreacja, Media / Sztuka / Rozrywka, Przemysł / Produkcja