Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange

GTI Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi

  • chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych

  • rozwój jest dla Ciebie ważny

  • angażujesz sie w to co robisz i podejmujesz inicjatywę

  • masz ukończoną szkołę średnią (matura)

Wymagania

Twoje zadania:

  • sprzedaż i promowanie oferty Orange

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych

  • obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami

  • posprzedażna obsługa  abonentów Sieci Orange

Oferujemy

Poznaj korzyści płynące z pracy w GTI:

  • Stabilna praca wraz z umową o pracę

  • Profesjonalne szkolenia i stały rozwój

  • Awanse wewnętrzne

  • Korzystanie z najnowszych technologii

  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia

  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych

Ostatnia aktualizacja:
13.04.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja