Główny Specjalista ds. Narzędzi Procesu B2P

Orange Polska S.A.

Opis stanowiska

  • projektowanie, utrzymanie i rozwój narzędzi automatyzujących oraz wspierających proces Bill2Pay (Płatności i Rozliczenia)

  • formułowanie wymagań, ocena technicznych możliwości i sposobu realizacji rozwiązań informatycznych

  • przeprowadzanie testów i wdrożeń funkcjonalnych oraz operacyjnych

  • przygotowywanie wytycznych dla dostawców dotyczących nowych funkcjonalności
    w systemach

  • opracowanie metodologii i dostarczenie analiz i raportów na podstawie danych pochodzących
    z różnych systemów informatycznych

  • przygotowanie i przetwarzanie baz danych wspierających proces B2P

  • bieżące administrowanie i aktualizacja informacji w systemach i narzędziach B2P

Wymagania

  • masz min. 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z narzędziami IT lub analizami danych

  • posiadasz znajomość baz danych Oracle (SQL, PL/SQL)

  • wykazujesz rozeznanie w pozyskiwaniu danych z platform raportowych (DWH, Bajkał, BRKOM)

  • umiesz tworzyć bazodanowe serwisy internetowe (HTML, CSS, JavaScript)

  • umiesz programować (BASH, Java)

  • masz wykształcenie wyższe

  • dobrze odnajdujesz się w pracy w zespole

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • cechuje Cię dobra komunikacja interpersonalna,

  • potrafisz pracować w sytuacji presji czasu

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • pracę w ciekawym zespole

  • realne wyzwania na co dzień

  • szerokie możliwości rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • karta sportowa

Ostatnia aktualizacja:
21.02.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie