Administrator Systemu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Utrzymanie systemu i bazy danych dla bankowości elektronicznej;

  • Utrzymanie systemu operacyjnego środowiska Call Center;

  • Zarządzanie środowiskami: produkcyjnymi i testowymi.

W projekcie wykorzystywane są: architektura kilkuwarstwowa, bazy danych Oracle, systemy operacyjne HP-UX, Red Hat, Windows, środowisko Wmware.

Wymagania

Wymagana wiedza i umiejętności:

  • Administrowanie systemem Red Hat;

  • Administrowanie systemem MS Windows;

  • Zarządzanie Active Directory;

  • Administrowanie HP-UX;

  • Administrowanie bazą danych Oracle;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną);

  • Gotowość do pracy zmianowej (8-16 i 14-22) oraz dyżurów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę przy atrakcyjnym projekcie u Klienta z branży bankowości;

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy na zasadach kontraktu B2B;

  • Ciągłą możliwość nauki i rozwijania kompetencji;

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (Łódź - Śródmieście);

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty MultiSport.

  • Dostęp do platformy edukacyjnej (ponad 4000 kursów on-line).

Ostatnia aktualizacja:
12.03.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja