Kierownik Inżynierii Testowania Systemów Elektronicznych

ZF Group

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Zarządzanie i wspieranie w zakresie planowania walidacji projektu na globalnym oraz lokalnym poziomie linii produktowej ADAS;

  • Koordynacja projektów związanych z automatycznymi testami systemów oraz przypisanych do nich zespołów projektowych ;

  • Planowanie i zarządzanie budżetem w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych;

  • Definiowanie, rozwój i optymalizacja procesów testowych oraz niezbędnych wzorców i instrukcji roboczych;

  • Koordynacja automatyzacji procesów testowych i wspierających testowanie;

  • Komunikacja z grupami takimi jak: SW, Hardware oraz z obszaru jakości planowania i rozwiązywania problemów;

  • Zapewnienie rozwoju narzędzi służących do testowania oraz środowisk testów automatycznych;

  • Dokonywanie oceny pracowników oraz procesów ich rozwoju;

  • Nadzorowanie, mentoring i coaching inżynierów z nadzorowanego zespołu.

Wymagania

Wymagania:

  • Studia wyższe o kierunku informatyka, elektronika, inżynieria oprogramowania lub pokrewne;

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami/zespołem;

  • Silne umiejętności przywódcze, negocjacyjne oraz umiejętność dobrej komunikacji w rozwiązywaniu konfliktów;

  • Zdolność analitycznego myślenia, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;

  • Dobra znajomość procesów testowania (w szczególności testowania oprogramowania wbudowanego) oraz doświadczenie w automatyzacji testów;

  • Znajomość procesu rozwoju produktu i standardów jakości stosowanych w przemyśle;

  • Dobra znajomość języka angielskiego ( minimum poziom B2).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
    w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;

  • Dodatkowe benefity - GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, imprezy integracyjne.

Ostatnia aktualizacja:
03.04.2019

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca